Люба Кулезич вместо "България говори" по Нова телевизия

28 March 2013 в 16:41 3469 3
Люба Кулезич Снимка: БГНЕС
Люба Кулезич Снимка: БГНЕС

Нова телевизия спира публицистичното предаване "България говори" на Константин Вълков.

На негово място от тази събота сутрин, от 9 до 11 ч., зрителите ще гледат "На светло с Люба Кулезич".

"Ръководството на Нова ТВ и продуцентска къща No Frame Media решиха да преустановят излъчването на публицистичното предаване „България говори” с водещ Константин Вълков. Професионалните задължения и сериозната ангажираност на Константин Вълков като програмен директор на Дарик радио не му позволяват да посвети на предаването времето и вниманието, които са необходими според медиата и продуцентите", се казва в прессъобщението, анонсиращо промяната.  

Междувременно Нова ТВ и „No Frame Media“ обсъждат нови проекти, които ще стартират в ефира на медията.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026