Държавата дава 15 000 лева на наводненото училище в село Бисер

Александра Маркарян 14 February 2012 в 14:10 1917 0
Наводненото село Бисер.   Снимка: Министерство на отбраната
Наводненото село Бисер. Снимка: Министерство на отбраната
Училището в харманлийското село Бисер ще получи целево 15 000 лева за възстановяване след наводнението, съобщиха от образователното министерство. Разпореждането е на министър Сергей Игнатов. Сумата за Основно училище "Христо Ботев" в село Бисер е преведена на община Харманли, област Хасково. Част от парите ще бъдат изразходвани и за необходимите учебници на учениците от I до VIII клас. Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026