Роднините на арестуваните български моряци в Испания няма защо да ми се сърдят, заяви в Шабла премиерът Бойко Борисов.
Борисов твърди, че е разговарял с всички и им е заявил: “Посолството ни в Испания е отворено. Всичките ни министри, видяхте, командировах там на място. Всеки, който съдейства на правосъдието, съответно ще бъде с по-лека присъда или освободен, зависи”, каза Борисов.
По думите му - всичко зависи от съдебната система в Испания:
“Това е държава от Европейския съюз много отдавна. И нямаме никакво съмение - не се съмняваме в нейните решения”, каза премиерът
“Оттук нататък какво да кажем, кораб с 3 тона кокаин. Няма никакъв друг товар на него, колко пъти да обяснявам”, категоричен е Борисов.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
26.08 2012 в 17:12
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци