Българските студенти ще имат денонощен достъп до безплатен Wi-Fi на територията на кампусите.
Това стана ясно при представянето на новата информационна платформа за студенти campus.egov.bg в Университета за национално и световно стопанство.
Платформата беше представена от министъра на образованието Николай Милошев и министърът за развитие на електронно правителство Роман Василев.
Платформата събира на едно място наличните електронни услуги за студенти и обединява академични интернет пространства. Тя дава възможност на студентите и преподавателите да участват в една новозараждаща се онлайн общност, където се развиват електронни услуги, съобщават от Министерството на образованието.
Ползите за студентите не се ограничават само с услугите и безплатния интернет. За участието си в различни секции на campus.egov.bg те ще могат получават атрактивни бонуси и придобивки като безплатни онлайн уроци, заяви образователният министър Николай Милошев.



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
05.06 2013 в 03:46
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
23.05 2013 в 19:24
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Кметът на ''Изгрев'' обяви, че преборил боклучената криза. Посреща камиони с фойерверк (ВИДЕО)
Кметът на Враца ще съди протестиращи. Викали 'Оставка' пред дома му
Българите искат по-активен живот, но не се движат достатъчно
Борисов за протеста пред дома му: Ще дойде време да ходят пред техните къщи
Култовата спирка "Вишнева" грейна празнично
Украинският депутат Анна Скорохд е заподозряна в искане на подкуп от $250 000. Претърсиха дома й