Локомотив и два вагона на пътнически влак са дерайлирали в Старозагорско, предаде БТА.
Инцидентът е станал в 7:30 часа с пътническия влак от Горна Оряховица към Стара Загора.
Причината за това е паднала скална маса на железния път между гарите Радунци и Дъбово. Влакът се удря в скалната маса, вследствие на което дерайлират локомотивът и два от вагоните.
В момента на инцидента в композицията са пътували 11 души, като за щастие няма пострадали.
От БДЖ са реагирали бързо и са организирали извозването на пътниците с алтернативен транспорт. Движението на всички пътнически и товарни влакове в това направление е временно преустановено до пълното разчистване на релсовия път.
Oт Областната дирекция на МВР съобщиха, че на място е изпраатен полицейски екип и предстои оглед на местопроизшествието.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен