Тигърът Мърдок се промъкнал при посетителите през врата, забравена от служител в зоопарка

OFFNews 08 December 2014 в 09:14 2799 0
Тигърът Мърдок се промъкнал при посетителите през врата, забравена от служител в зоопарка

Служител в зоопарка е забравил да затвори гилотина на врата и така тигърът Мърдок е излязъл от клетката си и е влязъл в залата за посетителите на Столичния зоопарк.

Това разказа директорът на зоопарка д-р Манол Нейков тази сутрин пред bTV.

Тигърът излезе от клетката си в събота сутринта и влезе в зала с повече от 20 души, включително майка с две деца, която 15 минути останала в залата очи в очи с тигъра. Наложи се той да бъде упоен.

Кметът на София Йорданка Фандъкова разпореди проверка.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски