Сигнал за бомба затвори Агенцията по вписванията

OFFNews 08 June 2016 в 14:49 2244 0
Сигнал за бомба затвори Агенцията по вписванията

Сигнал за бомба е затворил временно Агенцията по вписванията, съобщава bTV.

Сигналът е подаден заради забравен куфар.

На мястото са изпратени пожарна и линейка. Екип на ДОТИ е взривил куфара, тревогата се оказала фалшива. 

По-рано днес полицията отцепи района на Лъвов мост за около час заради подобен сигнал, който също се оказа фалшив. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски