Шофьор засне и публикува в социалните мрежи как шофира с близо 200 км/ч на Околовръстното в София, предаде БНТ.
Видео с безразсъдното шофиране е изпратено от зрител на обществената медия.
"За пореден път ставам свидетел на скорост от 200 км/ч от младежи, които с цялата си смелост споделят деянията си публично в социалните мрежи. И питам се аз в този момент къде са МВР, къде са полицията, КАТ и камерите по пътищата?", пише зрителят. Той призовава компетентните органи да предприемат необходимите действия за установяване на нарушителя преди някой да е пострадал.
В понеделник в социалните мрежи се появи клип, на който се вижда как шофьор, с дама до себе си, шофира със скорост над 230 км/ч в тунела „Железница”.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
13799
3
24.07 2024 в 17:47
6789
2
23.07 2024 в 16:44
Той и всякакви подобни умници ще ми определят живота с референдуми? Неееее!
4057
1
23.07 2024 в 11:04
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други
Андрей Гюров: ЦИК се опита да повтори Костинбродската афера
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни