
СДВР откри голямо количество марихуана, амфетамини и кокаин в колата на 39-годишен шофьор при специализирана полицейска акция в София. На задната седалка на проверявания автомобил е имало 4-месечно бебе.
Мъжът е задържан в района на парк „Гео Милев“ в София. Полицаите са спрели за проверка луксозен автомобил, в който е установено голямото количество наркотици, различни по вид и разделени на дози.
„Лицето, което е задържано, не е известно на МВР и няма никакви криминални прояви“, заяви Георги Гечев, зам.-началник на Първо районно управление.
Бебето вече е при майка си. По думите ѝ тя не е знаела, че детето се намира в автомобил, в който има наркотици.
За случая са уведомени и социалните служби. Работата по случая продължава, като предстои да бъде установена евентуалната съпричастност и на други лица.
Следете новините ни в :






















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Две медии в САЩ съдят Тръмп заради платения достъп до публикациите му в Трут Соушъл
Путин се готви да мобилизира още стотици хиляди руснаци, обяви Зеленски
Путин се готви да мобилизира още стотици хиляди руснаци, обяви Зеленски
Преди съвместните учения на Вашингтон и Сеул: Пхенян отново изпробва балистична ракета