Пияни празнуващи нападнаха полицаи в Бургас. Инцидентът е станал снощи около 23.50 часа, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Бургас.
След подаден сигнал за силна музика служители от Второ Районно управление – Бургас посетили частен дом в бл. 89 ж.к. "Братя Миладинови". Униформените установили, че в апартамента се намират трима души - 44-годишна жена, която празнувала рождения си ден с още двама мъже на 44 и 45 години.
Тримата били във видимо нетрезво състояние. Те не изпълнили полицейските разпореждания и започнали да се държат агресивно. Отправяйки закани и заплахи, бургазлиите влезли във физическа саморазправа с полицейските служители, като единия от тях е с нанесени удари с юмруци по тялото.
За предотвратяване на противоправното поведение спрямо тримата е използвана физическа сила и помощни средства, като същите са отведени във Второ Районно управление – Бургас и задържани за срок от 24 часа.
По случая е образувано е бързо полицейско производство.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Pornhub разкри руската братушка: Гледат основно трансджендър порно
Насилник крещял на жена си, докато я пребива: Аз казах ли ти, че ако ме излъжеш, ще те убия
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години