Мъж на 22 г. от Разград бе задържан от МВР, след като се блъсна в патрулка, докато шофира пиян, а в колата му е имало наркотици, предаде "Дарик".
През нощта на 8 срещу 9 април Румен Минков на няколко пъти се изплъзвал на автопатрулния екип. Около 7:30 часа на 9 април той навлязъл с управляваното от него БМВ по ул. "Плевен". Отново отказал да се подчини на подадения от автоконтрольорите сигнал за спиране и опитвайки се да избяга, блъснал с колата си полицейския "Опел Астра".
Дрегерът показал, че мъжът е с 1,48 промила алкохол в кръвта, а в колата е намерен метаамфетамин на прах. На всичкото отгоре той нямал право да шофира заради предишно прегрешение - на 14 февруари тази година той вряза колата си в стъклото на бензиностанция в Разград.
С прокурорско разпореждане 24-часовото му задържане е удължено на 72 часа. По случая е образувано досъдебно производство за пет престъпления: шофиране пиян, управление без книжка, възпрепятстване на държавен орган да изпълни задълженията си, хулиганство съпроводено със съпротива срещу орган на властта и съхраняване на наркотици.




























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
10.04 2016 в 14:37
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
10.04 2016 в 14:31
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
10.04 2016 в 14:15
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Песента, която милиони руснаци тайно припяват и плаши Путин
Внасят бюджет 2026 отново в понеделник
Захарова плаши ЕС, замразените руски милиарди са близо до Украйна
'Възраждане' се опитва да яхне антиправителствените протести
В проектобюджета влизат 60 млн. евро за купуване на лизинг на хеликоптери за пожари
ПП-ДБ, АПС и МЕЧ внесоха вота на недоверие
Дронове по маршрута на самолета на Зеленски при визитата му в Ирландия