5-годишно дете е в болница след побой от пастрока му в село Хърсово, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Разград.
Служител от дирекция "Социално подпомагане" в село Самуил е поискал съдействие от полицейски служители за извеждане на 5-годишното момче от село Хърсово от дома му.
При направената на 21 октомври проверка е установено, че на детето е нанесен побой в областта на главата и тялото от 48-годишния му пастрок. Момчето е настанено за лечение в МБАЛ-Разград.
На 31-годишната му майка са разяснени правата по Закона за защита от домашно насилие и е съставен протокол. По случая се води разследване.
Още по темата четете ТУК.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен