Неизвестни обраха инкасо автомобил в центъра на Плевен.
Кражбата е станала малко преди 19 часа днес, пред трезора на "Сосиете Експресбанк", чийто офис се намира в сградата на Областна администрация в Плевен, съобщи Дарик.
Автомобилът е обран в момента, в който е спрял, за да бъдат пренесени парите в трезора.
Според свидетели на обира обирджиите били трима. Те нападнали охраната, въоръжени с палки, и взели чувал с банкноти.
Нападателите се придвижвали с джип Land Rover, в който най-вероятно е имало и четвърти съучастник.
Един от охранителите е бил ударен с палка и е откаран в Спешна помощ.
По неофициална информация обирджиите откраднали над 200 000 лева.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни