Нов екип от 36 български огнеборци ще отпътуват за Гърция. Те ще сменят първата група на модула ни за борба с горските пожари в Александруполис, съобщи МВР.
Новият екип заминава утре от сградата на пожарната служба в Кърджали (ул. Георги Кондолов № 26).
Екипът ще потегли на мисия след кратък инструктаж, на който ще присъства и шефът на Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" главен комисар Александър Джартов.
Около 13.30 часа на същото място главен комисар Джартов ще посрещне служителите от първия състав на модула, които до момента участваха в гасенето на горски пожари в района на Александруполис.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец