Столичната полиция задържа пиян шофьор в полицейска униформа.
Инцидентът е от вчера в 23:20 часа в столичния квартал "Хаджи Димитър".
В полицията бил получен сигнал, че мъжът в униформа се качил да кара пиян автомобила си, но бил спрян от полицейска кола, съобщиха от МВР.
Водачът е на 54 години и бил хванат без документи за самоличност, с множество криминални регистрации, осъждан. Проверката показала, че не е служител на МВР.
У него бил намерен и газов пистолет. Мъжът и спътникът му са задържани.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
3010
1
01.07 2023 в 15:09
Решението за реформата в МВР е просто :
Всички служители минават три теста :
- За интелигентност
- Физическа подготовка
- За лоялност /полиграф/.
Който не издържи дори и само един от тия отива да работи някъде другаде , например в селското стопанство.
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му