17-годишен ученик от Лясковец е с разбита уста, след като е бил нападнат пред училището си от 39-годишен криминално проявен мъж, предаде БНР.
Инцидентът станал вчера по обяд по време на междучасие, когато група ученици са стояли пред гимназия „Максим Райкович“ в Лясковец.
Мъжът се приближил до тях, възникнало пререкание и той ударил с юмрук в устата 17-годишния младеж, съборил го на земята и отправял обидни думи към останалите ученици от групата.
Пострадалият ученик е получил медицинска помощ в болницата в Горна Оряховица и е освободен за домашно лечение.
Нападателят е задържан и отведен в полицейското управление. Причините за конфликта тепърва се изясняват.
Образувано е досъдебно производство за хулиганство.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия