Кола падна в река Искър от мост на Ботевградско шосе, има загинал

OFFNews 11 February 2021 в 12:15 3174 0
Кола падна в река Искър от мост на Ботевградско шосе, има загинал

Снимка бТВ

Кола падна в река Искър от мост на "Ботевградско шосе" в София, има загинал, предаде бТВ. 

Първоначалната версия е, че колата е излетяла от пътя, защото се е движела с несъобразена скорост и шофьорът е изгубил контрол над превозното средство.

В колата е имало двама души. Пътникът е загинал, а шофьорът е избягал от местопроизшествието.

По информация на бТВ водачът на автомобила е бил задържан по-късно от полицията.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026