Двама турски войника са убити при стрелба с гранатомет

OFFNews 06 September 2015 в 12:45 5469 0
Двама турски войника са убити при стрелба с гранатомет

Двама турски войници са били убити днес при нападение с гранатомет в кюрдския регион Диарбекир, съобщава Ekurd Daily News. Трима други военнослужещи са ранени.

Взривът е избухнал в неделя сутрин, като след него са последвали изстрели от огнестрелно оръжие. Властите обвиняват Работническата партия на Кюрдистан (ПКК) за нападението.

Силите за сигурност са започнали спецоперация в региона. Местните власти са въвели полицейски час в града, а жителите са получили разпореждане да не напускат домовете си.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Българското оръжие за Украйна