Двама полицаи пострадаха при тежка катастрофа с друга кола по време на гонка с бандит към 17 часа на софийския бул. "Никола Петков". Единият е тежко ранен. И двамата се намират в болница, предаде "24 часа".

Полицейският автомобил преследвал престъпника в насрещното платно по булеварда с включени светлини и звукова сигнализация, когато от ул. "Евлия Челеби" излязъл автомобил, за да се включи към пътя. Двете коли се ударили, след което патрулката се забила в мантинелата.


На място има множество служители на МВР, както и военни, вижда се на кадрите, публикувани в социалните мрежи. Движението в района е затруднено.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2878
7
10.06 2025 в 03:23
2247
6
09.06 2025 в 23:40
1315
5
09.06 2025 в 22:38
2956
4
09.06 2025 в 19:23
20467
3
09.06 2025 в 18:41
Как така в насрещното!?!
-1243
2
09.06 2025 в 18:15
6425
1
09.06 2025 в 17:57
Божидар Божанов: Заявката за вето на санкциите е стратегическа грешка
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Мяра: Над две трети от българите се гордеят с Дара
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага