Автомобил с мигранти катастрофира на Околовръстното шосе на София след гонка с полицията, предаде бТВ.
Инцидентът е станал около 17:50 часа.
По първоначална информация колата е с румънска регистрация. Полицаите са опитали да спрат автомобила, но шофьорът не се подчинил. Последвала гонка по Околовръстния път на София в участъка от връзката с автомагистрала „Тракия“ към връзката с магистрала „Хемус“.
При „Ботевградско шосе“ автомобилът катастрофирал. На място са изпратени три линейки.
В колата са били общо 11 бежанци. Шофьорът не е български гражданин, той е от Молдова.
Има пострадала жена - тя е шофирала друг автомобил, ударен от молдовеца. Жената е транспортирана до болница "Света Анна" заради оплаквания от болки в главата, съобщиха от Спешна помощ. 55-годишната е в добро състояние.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен