
Певицата Белослава е осъдена на 4 месеца условно с 3 г. изпитателен срок за това, че през лятото на 2023 г. седна зад волана след употреба на алкохол. Освен това книжката й е отнета за 6 месеца и трябва да плати глоба от 150 лв., съобщи БТА.
В нощта на 10 юли миналата година Белослава бе спряна от патрул на бул. "Ал. Пушкин", малко преди "Княжево". Излизала е от денонощен магазин, а полицейските служители тръгнали след нея. Метри по-надолу я спрели. Дрегерът е отчел 1,25 промила алкохол. Певицата бе задържана за 24 часа и отказа кръвна проба.
Присъдата е от края на септември и е влязла в сила. Тъй като Белослава е без книжка от 11 юли м.г., най-вероятно тези дни документът й е бил върнат. След случилото се Белослава се извини на феновете си.
Следете новините ни в :"Моя любима публика, в нощта на своя рожден ден допуснах огромна грешка, неприсъща за мен. За беда и за урок понасям всички последствия. Дължа своите дълбоки извинения, на най-близките хора до мен и на най-топлата и обична публика, която имам. Благодаря за огромната подкрепа, през последните 24 часа и за безрезервната обич през изминалите 24 години. С огромно извинение и уважение към всички вас! Ваша Белослава", написа тя във фейсбук тогава.

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
''Всичко е затрупано с боклуци'': Откриха изоставени гробове на руски войници край Донецк
ГДБОП разби лаборатория за производство на фентанил, бълвала по 10 кг дневно
ГДБОП разби лаборатория за производство на фентанил, бълвала по 10 кг дневно
'Дачия' и 'Форд' затварят заводите си в Румъния заради енергийната криза