Певицата Белослава се извини за това, че е шофирала в нетрезво състояние в нощта на рождения си ден.
Тя беше спряна от патрул на бул. "Ал. Пушкин", малко преди "Княжево", след посещение в денонощен магазин. Полицейските служители тръгнали след нея, а метри по-надолу я спрели. Тестът с дрегер отчел 1,2 промила алкохол в кръвта.
Певицата бе задържана за 24 часа, като по непотвърдена информация е отказала кръвни проби.
В личния си профил във Фейсбук тя се обръща към приятелите си и "любимата си публика", като обяснява, че е допуснала огромна грешка, която е неприсъща за нея.
"За беда и за урок понасям всички последствия. Дължа своите дълбоки извинения, на най-близките хора до мен и на най-топлата и обична публика, която имам", пише още Белослава.
Певицата благодари за огромната подкрепа през последните 24 часа и за безрезервната обич през изминалите 24 години. "С огромно извинение и уважение към всички вас! Ваша Белослава", завърша тя.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
13325
2
12.07 2023 в 16:20
16744
1
12.07 2023 в 15:10
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други
Андрей Гюров: ЦИК се опита да повтори Костинбродската афера