Наказание

Училищен директор изтри дъската в клас с главата на ученик (видео)

OFFNews 22 May 2015 в 07:38 7858 9
Училищен директор изтри дъската в клас с главата на ученик (видео)

Директор на средно училище в Анкара изтри бялата дъска в класната стая с главата на ученик като наказание, че не е била изчистена през междучасието, пише "Хюриет".

"Не ти ли казах да изтриеш дъската? Защо не си?", пита Сюлейман Игит във видеото, което е уловило абсурдния момент.

Игит е бил скоро назначен като директор, след като преди това е бил ръководител на религиозна гимназия.

С идването си Игит е отворил две нови стаи в училището в Анкара за молитви.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026