Роди се бебе в киевското метро

OFFNews 26 February 2022 в 01:40 2766 0
Роди се бебе в киевското метро

Снимка FB/ Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Преди три часа в киевското метро се роди бебе, съобщи Би Би Си.

Майката е една от стотиците евакуирани, които втори ден се крият в метрото, което се използва като бомбоубежище.

Междувременно обстрелът над украинската столица продължава.

Центърът за стратегическа комуникация и информационна сигурност на Украйна публикува снимката на новороденото във фейсбук с думите, че "такива новини дават надежда".

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две