Лидерът на британската опозиционна Лейбъристка партия Джереми Корбин пое отговорност за загубата на изборите.
Корбин нарече резултатите "наистина разочароващи" в коментар за британския вестник "Гардиън". Корбин допълва още, че ще се оттегли напълно от партията, когато бъде избран негов заместник през пролетта.
По думите му едва ли Лейбъристката партия е платила цената за политиката на Брекзит, която някои избирателите възприемат като опит за преодоляване на разделението между оставащи и напускащи, а от други като повторно провеждане на референдума.
„Претърпяхме тежко поражение и аз съм отговорен за това“, разкая се още лидерът на лейбъристите.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец