Телевизионна дискусия между двама политически опоненти в Йордания прерасна в саморазправа и завърши със заплахи с оръжие.
В петък вечер депутатите Мохамед Шаубка и Мансур Мурад от правителството на Йордания бяха поканени за дебат около вътрешната политика на страната.
Предаването се излъчваше на живо по частната телевизия „Джо сат“.
Двамата народни представители обаче не успяха да постигнат единомислие във вижданията си и дебатът прерасна в спор, а по-късно в обиди.
Мурад обвини колегата си, че е сирийски шпионин. Това преля чашата с търпението на Шаубка и той замери опонента си с обувка, след което го заплаши и с пистолет.
Опитите на водещия да ги разтърве в крайна сметка се оказаха успешни и не се стигна до жертви.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни