Атентаторът от Манчестър вероятно не е действал сам, обяви вътрешният министър на Великобритания Амбър Руд, след като стана ясно, че полицията е арестувала още трима души в Южен Манчестър днес във връзка с атентата.
Салман Абеди уби 22 и рани 64 души, като се взриви в "Манчестър арена" в понеделник вечерта. 20 души са в критично състояние. Атентатът принуди правителството да повиши степента на опасност до най-високата - критична, която означава, че са възможни нови атентати и която ще изкара петхилядна войска по улиците на Великобритания.
Руд заяви, че атентатът е по-сложен от атентати, виждани преди. Много вероятно е той да него е извършил сам, заключи министърът.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен