Правителството освободи Георги Терзийски като областен управител на област Ловеч и назначи на длъжността Ваня Събчева.
Очаква се Терзийски да бъде официално назначен за шеф на Агенция "Пътна инфраструктура".
Терзийски ще поеме поста на Светослав Глосов, който подаде оставка по искане на премиера Бойко Борисов в началото на януари заради хаоса с електронните винетки.
Ваня Събчева е изпълнявала длъжността областен управител на област Ловеч в периода 2011 г. – 2013 г. От 2017 г. до момента е заемала поста главен секретар в областната администрация.
Има магистърска степен по публична администрация и бакалавърска „Индустриален инженер” от Техническия университет в Габрово.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец