Общинари от БСП искат отмяна на новата цена на билета

OFFNews 25 April 2016 в 07:53 3114 1
Общинари от БСП искат отмяна на новата цена на билета

Общински съветници от БСП ще поискат областният управител да отмени поскъпването на билета в София от 1 лев на 1.60 лева.

Промените предвиждат още от юни талонът от 10 билета, който сега се продава за 8 лева, да стане 12 лева. Ще има и нови видове карти за пътуване с обществения транспорт, съобщава Нова тв.

Не се очаква обаче промяна в цените на сега съществуващите. Билетът за градския транспорт в столицата струва 1 лев вече 8 години, а новата цена доведе до няколко протеста в столицата.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    19277

    1

    66

    25.04 2016 в 09:44

    фъндък - Кяр, далавера.

    на фЪндкова главата се клати и всичко започна от една алчност на едни гнусни политици.

    искат на безумно високи цени да правят навеси на спирките !

    за да има пари за алчните и гнусните искат билета в СФ да стане 1,60

    фЪндъкова иска оставки на ЦГМ - късно е либе за китка ...
    сега фъндъкова да подава оставка

    проско просков е недоразумение

    дебелото л. да каже за кой е далаверата от поскъпването на винетките ?

    никакво интелект в далаверите - само тъпота и алчност
     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026