Общински съветници от БСП ще поискат областният управител да отмени поскъпването на билета в София от 1 лев на 1.60 лева.
Промените предвиждат още от юни талонът от 10 билета, който сега се продава за 8 лева, да стане 12 лева. Ще има и нови видове карти за пътуване с обществения транспорт, съобщава Нова тв.
Не се очаква обаче промяна в цените на сега съществуващите. Билетът за градския транспорт в столицата струва 1 лев вече 8 години, а новата цена доведе до няколко протеста в столицата.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
19277
1
25.04 2016 в 09:44
на фЪндкова главата се клати и всичко започна от една алчност на едни гнусни политици.
искат на безумно високи цени да правят навеси на спирките !
за да има пари за алчните и гнусните искат билета в СФ да стане 1,60
фЪндъкова иска оставки на ЦГМ - късно е либе за китка ...
сега фъндъкова да подава оставка
проско просков е недоразумение
дебелото л. да каже за кой е далаверата от поскъпването на винетките ?
никакво интелект в далаверите - само тъпота и алчност
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие