Зам.-председателят на "Продължаваме промяната" и бивш премиер Николай Денков реши да влезе в 52-ото Народно събрание от 1 МИР Благоевград.
"Че Югозападът заслужава повече не е предизборен слоган, а моя лична кауза, заради която се състезавах на изборите и в този регион. Подкрепата беше по-голяма, отколкото очаквах - и съм изключително благодарен. И мотивиран", написа във Фейсбук той.
Задачите не са малко, но с екипа на Продължаваме Промяната в Благоевградска област имаме план. Започваме веднага. До нови срещи, добавя Денков.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел