НФСБ и ВМРО със съвместно шествие в Благоевград

Ивайло Анев 31 July 2014 в 13:02 4515 6
НФСБ и ВМРО със съвместно шествие в Благоевград

ВМРО и НФСБ ще проведат съвместен митинг-шествие в Благоевград. Двете формации се събират в града, за да отбележат 111-та годишнина от Илинденско-Преображенското въстание.

Шествието ще се проведа на 2 август от 18 часа.

След заседание на Националния изпълнителен комитет ВМРО реши окончателно, че ще се яви на изборите в Патриотичен фронт заедно с НФСБ.

„Ръководството на ВМРО призовава всички честни българи за обединение на идващите избори, за да бъде прекратен престъпният грабеж, довел България на прага на национална катастрофа и за да бъде извадена антиконституционната партия ДПС от властта“, зоват от ВМРО.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира