Съюз на десните свободни българи и КОД започват инициатива за изграждане в центъра на българската столица на Национален паметник на всички български герои, борили се за Освобождението на България от Османската империя.
Поводът е 3 март, съобщиха от КОД.
Те приканват всички българи да се включат в родолюбивото начинание със свои предложения за изписване на имената на техни близки или съграждани, участвали в Освобожденито на България.
Днес всички свободни българи с дълбока признателност се прекланяме пред светлата им памет и сме задължени да изградим достоен паметник на техния подвиг, който да е ярък символ на вечното им място в българската история, заявяват още от Консервативно обединение на десницата.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
1170
2
28.02 2023 в 13:30
7450
1
28.02 2023 в 11:05
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск