Председателстващият Столичния общински съвет Грети Стефанова е изпратила писмо до всички общински съветници след получен доклад от кмета на Столичната община Васил Терзиев, с което ги призовава да се съберат на 15 януари от 14 часа.
В доклада на Терзиев се посочва, че крайният срок за приемане на проектни предложения по Процедура „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на жилищния сграден фонд – етап II” изтича на 16 януари.
В писмото Стефанова моли за потвърждение от всички съветници, при проявена отговорност от тяхна страна и събиране на необходимия кворум, докладът ще бъде обсъден, съобщиха от пресцентъра на СОС.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец