Зам.-председателят на парламента Валери Симеонов разпусна народните представители във ваканция до 2 септември, когато ще се съберат на заседание в сградата на бившия партиен дом в столицата.
Преустроената зала "Св. София" ще посрещне депутатите наесен за редовно заседание точно в 9 часа, а сегашната сграда остава на разположение избранниците ни само за официални събития.
Последен в сградата, на която пише "Съединението прави силата" говори министърът на околната среда и водите Емил Димитров-Ревизоро, който отговаряше на депутатите по време на парламентарния контрол.
Министърът прочете отново клетвата на народните представители, преди председателстващият да обяви край на тази сесия.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
7040
4
31.07 2020 в 18:45
Къде е ПКП ?
7040
3
31.07 2020 в 18:02
Сега е моментът да работим за тази "ИЗВЪНРЕДНА СИТУАЦИЯ":
ОСТАВКАта ВЕДНАГА на правителството е такава извънредна ситуация !!!
6100
1
31.07 2020 в 15:40
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци