Ексклузивно На живо: Руснаци даряват джипове на воюващите срещу Кремъл

ДБ предложи на ПП общи кандидати на местните избори

Йорданка Веселинова 10 November 2022 в 14:00 3166 4
Архив

Снимка БГНЕС/БЛАГОЙ КИРИЛОВ

Кирил Петков, Христо Иванов

Съпредседателят на "Демократична България" Христо Иванов предложи на доскорошните си коалиционни партньори да помислят за излъчването на общи кандидати за предстоящите догодина местни избори.

Предложението дойде на общата среща между ПП и ДБ за бюджета, която приключи преди минути.

"Може би изглежда малко встрани, но е част от политическия цикъл, който може да тласне страната напред в бъдещето и да я изведе в една стабилна и реформаторска орбита. Тук ние носим съвместна отговорност да дадем обща визия и обща формула и не само за София, разбира се София на първо място, но и за общи кандидати, които да отворят врата за бъдещето", каза Иванов.

От ПП не коментираха този призив.

Вчера Борис Бонев от "Спаси София" обяви, че гражданското движение става партия и поиска подкрепата на ДБ и ПП за кандидатурата му в София.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    20482

    4

    случайно прочетох

    10.11 2022 в 18:39

    Е, хайде де! ПП да не се ослушват и да се разберат с ДБ и СС!
    На софиянци ни писна да сме свидетели на ограбването на парите от нашите данъци от шайка лекета и овчия поглед на кметицата!!!

    -7757

    2

    евроатлантик

    10.11 2022 в 14:44

    Да не пропуснат Борката, голям ищах има момчето!
     
    X

    Лидерът на протеста Манол Глишев: Площадът ще свали Радев наесен