Борисов назначи още двама заместник-министри

OFFNews 13 November 2014 в 16:22 2411 0
Борисов назначи още двама заместник-министри

Премиерът Бойко Борисов назначи за заместник-министри на вътрешните работи и на енергетиката Цвятко Георгиев и Антон Павлов.

В последните няколко месеца Цвятко Георгиев беше съветник по въпросите на националната сигурност на служебния министър-председател Георги Близнашки, а Антон Павлов – заместник-министър на икономиката и енергетиката, уточняват от правителствената пресслужба.

Номинациите са на ресорните министри.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026