На 13 март започва ремонтът на пет виадукта на автомагистрала "Тракия" в посока София, съобщиха от АПИ.
Движението в участъка между 9-и и 23-и километър ще се извършва в платното към Бургас, което бе ремонтирано миналата година.
За облекчаване на трафика всеки петък от 14 часа ще има две ленти за Бургас и една за София. В неделя от 14 часа до 10 часа в понеделник, когато много хора пътуват към столицата, ще има две ленти в посока София и една - за Бургас.
Реверсивно движение ще бъде прилагано и по време на празници, когато има повече дни за почивка.
Идеята е ремонтът на петте виадукта да приключи преди старта на активния летен сезон.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни