Двама пияни водачи са били заловени през изминалото денонощие в областта, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР Пловдив.
В село Борец зад волана е задържан карловец на 32 г. Мъжът бил изпробван с дрегер от служители на РУ – Раковски и техническото средство отчело 2,93 промила.
Междувременно снощи, около 20 часа, полицаи от Асеновград, изпратени по сигнал за настъпила катастрофа също задържаха мъж употребил алкохол. На кръстовище между ул. „Захария” и „Крайречна” след движение с несъобразена скорост и при остър десен завой водачът на лек автомобил „Фолксваген” навлязъл в лентата за насрещно движение и се блъснал челно в лек автомобил „Сеат”.
От удара с натъртено коляно е 40-годишна асеновградчанка, шофьорка на втората кола.
Алкохолната проба на водачана „Фолксваген”-а П.Т. /28 г./, също от Асеновград, дала резултат 1,26 промила. С полицейски заповеди двамата нарушители са задържани за 24 часа и срещу тях са започнати бързи производства.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро
Москва удари Киевска област с Орешник, най-малко 4 жертви на руските атаки
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро