
Мащабни строителни дейности започват в авиобаза Граф Игнатиево. Летищната инфраструктура ще бъде модернизирана за приемане на новите изтребители F-16, съобщи пресцентърът на Министерството на отбраната.
Бойните и учебно-бойните самолети от състава на авиобазата - МиГ-29 и L-39 ZA, ще прелетят над Пловдив утре, 21 септември, и ще се пребазират на летище Пловдив. При планираните полети ще бъдат спазени стриктно всички изисквания за безопасност.
Уведомяваме гражданите на Пловдив за възможни по-високи нива на шум над областния град в интервала между 10.30 ч. и 13.00 ч. през деня, свързани с особеностите във въздушното трасе за кацане на гражданското летище.
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2172
3
20.09 2022 в 20:54
И ако излитат всеки път ли ще предупреждават гражданите да не се плашат, като Боримечката когато се пробвало топчето?
И ако няма да излитат след като ги преместят, за чий ще ги местят?
1220
2
20.09 2022 в 20:08
22843
1
20.09 2022 в 19:47
Последни коментари
AntiZ
Рублата пак се срина до 100 за 1 долар
Vladko
Полша и Чехия връщат проверките на словашката граница
bls
Жени от Гренландия - оперирани през 60-те, за да не раждат - търсят възмездие
bls
ВСС не хареса промените в Конституцията
Уисъл блоър
Премиерът: Териториалните планове не затварят мини и ТЕЦ-ове. Няма да има решение с блокади!
IvoIvo
Семейство не може да погребе дъщеря си 3,5 г., дължи 27 000 лева на болница
IvoIvo
Правителството да управлява структурните звена в службите, предлагат ПП-ДБ