Възстановено е движението по пътя София-Кулата (обновена)

OFFNews 05 February 2026 в 09:35 9010 0
Свлачище

Снимка Фейсбук

Свлачище

Възстановено е движението при 392-ри км на път I-1 София-Кулата, съобщават от Агенция "Пътна инфраструктура". По-рано от агенцията информираха, че движението по пътя временно се осъществява двупосочно в една лента поради свлечена земна маса.

Участъкът беше регулиран с пътни знаци и от сигналисти. Водачите бяха предупредени да шофират с повишено внимание и съобразена скорост.

Свлачището е поредното срутване на земна маса в района за последните дни.

Виж още за:
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две