Екипи на националната полиция и НАП влязоха на проверка в сградата на "Автомагистрали" ЕАД.
Проверката е за строителството на магистрала "Хемус", съобщиха от МВР.
Изземват се документи, предстои да бъдат разпитани свидетели, информират още от вътрешното ведомство.
Информация за проверката ще бъде огласена утре от министрите Бойко Рашков и Виолета Комитова, от директора на НАП Румен Спецов и заместник-директора на ГДНП Атанас Илков.
По информация на БНТ екипите на ГДНП и НАП са иззели всички договори по инхаус възлагането на строителството на магистрала "Хемус". Разпитват се и служители, които са съгласували сключването на договорите.
Част от служителите, какво и бивши шефове на дружеството, са призовани на разпит в ГДНП утре.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец