Още един маршрут за разходка на родители с деца в Борисовата градина определи Столична община.
Причината е недоволство на родители и по-специално на майки с колички, че маршрутите в най-големия парк в София са твърде дълги - влизането от една точка на бул. "Цариградско шосе" и излизането от противополжния на бул. "Драган Цанков" удължават разходките прекалено.
За новия маршрут съобщи кметът на район "Средец" Трайчо Трайков във фейсбук.
"Тъй като имаше резонни коментари за маршрутите в Борисова градина, колегите от Аварийна безопасност и превенция на Столична община (благодаря им за реакцията!) добавиха още една алея - от подлеза на ул. "Светослав Тертер" надолу към "Ариана" и към ул. "Младен Павлов" нагоре", уточни той.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен