Над 20 българи затрупани на сръбско-унгарската граница

OFFNews 01 February 2014 в 19:29 2016 1
Над 20 българи затрупани на сръбско-унгарската граница
Над 20 българи затрупани на сръбско-унгарската граница

Повече от 20 българи с 5 автомобила са затрупани близо до бензиностанция на сръбско-унгарската граница в продължение на денонощие, съобщи bTV.

Вчера около 19.30 часа спряхме след разклона за Топола. Нямаше полиция. Минаваха коли със сини лампи, но бяха в другото платно и се движеха по посока Унгария, разказва Красимир Цонев.

Пристигнахме в Топола. Там има добра организация. С моторни шейни доставят на хората одеяла, вода и храна. В късния следобед днес се появиха хеликоптери, които започнаха да изкарват бедстващите от колите, допълни Цонев.

Авакуацията по въздух обаче е за болните и за малките деца и засега не е ясно кога българите ще могат да се върнат у нас.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша