Дърво в Морската градина във Варна падна и рани трима души, съобщиха от Община Варна.
Инцидентът е станал по-рано тази вечер близо до Летния театър.
Пострадалите са били откарани в МБАЛ "Св. Анна" във Варна.
Ранените имат повърхностни наранявания по главата и ръцете, обясни директорът на лечебното заведение д-р Красимир Петров.
Заради инцидента утре започва извънредна проверка на дърветата в Морската градина на града, уточниха от общината.
„Оглед на дърветата в Приморски парк се прави ежемесечно. При данни за опасност веднага се взимат мерки”, съобщи Стоян Аргиров, управител на Общинско предприятие ”Управление на проекти и озеленяване”.
Той посочи, че падналото дърво е зелено и свежо и не е давало никакви индикации, че е опасно.
Предстои да се разбере какво е довело до падането му.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
12.06 2014 в 10:38
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други