Деца от училището в крумовградското село Токачка са транспортирани в кърджалийската болница със съмнения за натравяне.
Пред БТА кметът на Токачка Мохамед Имам съобщи, че става въпрос за общо 11 деца, които са се почувствали зле, след като са яли храна в училището. Всички те са ученици от първи до трети клас.
На място са служители на Регионалната здравна инспекция и Областната дирекция по безопасност на храните, каза още кметът. Децата са яли риба в училището.
Кметът на Крумовград Себихан Мехмед съобщи, че от всички деца, прегледани от специалисти и детски лекар, само едно е хоспитализирано, защото е повръщало. Останалите са пуснати, като им е назначен хранителен режим.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец