Един от най-известните американски седмичници "Нюзуик" планира да възобнови печатната си версия, писа в. "Ню Йорк таймс".
Списанието спря да излиза на хартия от януари 2013 г. и остана само онлайн версията му.
64-страничното списание ще се появи отново през февруари 2014 г., обяви главният му редактор Джим Импоко в интервю за "Ню Йорк Таймс".
Импоко отбелязва, че за съществуването си седмичникът ще разчита не на приходите от реклама, а на постъпленията от абонамент. По тази причина цената на абонамента ще бъде по-висока, отколкото преди.
През 2010 г. "Нюзуик" се сля с онлайн изданието "Дейли бийст", в резултат на което бе създадена компанията Newsweek Daily Beast. През август 2013 г. списанието бе придобито от IBT Media, която става собственик на марката "Нюзуик" и нейното електронно издание.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
04.12 2013 в 10:23
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други