
OFFNews и Loud Concerts на случаен принцип избраха Йоанна Георгиева и Николай Михайлов, които участваха в играта "Спечели билет за концерта на Таря Турунен". Те печелят по един билет за концерта на метъл примата в София.
Йоанна Георгиева и Николай Михайлов отговориха правилно на въпроса как се казва турнето на Таря Турунен, а именно Colours in the Road.
Част от турнето е и концертът на 3 ноември в зала "Универсиада", за който осигуряваме билети на печелившите.
Йоанна Георгиева и Николай Михайлов трябва да се свържат на лично съобщение с OFFNews във фейсбук или на мейл [email protected], за да разберат как да си вземат наградата.
Ако все още нямате билети за концерта на Таря в София може да си вземете пропуск от мрежата на Eventim.
Следете новините ни в :




























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
27.10 2014 в 14:00
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Синът на собственика на кравефермата с антракс се опитал да прегази журналисти с трактор
Русия издаде заповед за арест на кореспондента за Балканите на ''Франкфуртер алгемайне цайтунг''
МВР: Размиг Чакърян-Ами не е разпитван за GPS заглушителя в Драгалевци
Пациентите с редки болести ще платят висока цена за реформите
Удобно и сигурно банкиране за пенсионерите със сметка от Fibank