Всички листи в МИР 18 Разград

Последна промяна на 27 февруари 2017 в 15:09 2472 0

Район Разград

1.ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА РАВНОПРАВЕН ОБЩЕСТВЕН МОДЕЛ“
1. Суржет Севелинов Асенов
2. Къдрин Максимов Рачев
3. Свилен Николаев Стоянов
4. Огнян Людмилов Исаков

2.ПП „Движение за радикална промяна Българската пролет“ 
1 Йонко Илиев Йонков

3.ПП „ДВИЖЕНИЕ НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
1 Елена Светославова Соколова

4.Коалиция "Нова Република"
1. Методи Борисов Андреев
2. Жоро Михайлов Чобанов
3. Милена Дачева Орешкова
4. Юлия Юлиянова Матева
5. Мария Цонева Коларова
6. Мирослав Тодоров Грънчаров
7. Светлан Николов Бонев
8. Ивайло Кирилов Кирилов

5.Коалиция „КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ (БСД-Евролевица, Българска Социалдемократическа партия, Християн-Социален Съюз)“
1. Илияна Андонова Петрова
2. Николай Борисов Къркеланов
3. Даниел Кирилов Митев

6.ПП „Воля“
1. Гюлер Ахмедова Мерданова
2. Мартина Николова Кулева
3. Щериана Валентинова Проданова
4. Диляна Тошкова Тонкова

7.ПП „Български демократичен център“ - БДЦ
1 Драгомир Димитров Димитров

8.Коалиция „АБВ-Движение 21“
1. Кристиян Сашев Калчев
2. Вера Лъчезарова Христова-Стоилова
3. Петър Дениславов Денев
4. Етем Бейхан Етем
5. Калоян Николаев Стефанов
6. Радостина Николаева Недялкова
7. Снежана Бориславова Попова
8. Иво Иванов Хаджииванов

9.ПП "Движение за права и свободи"
1. Ахмед Реджебов Ахмедов
2. Ихсан Халил Хаккъ
3. Левент Али Апти
4. Халиме Мехмедова Добруджан
5. Юксел Мехмедов Алиев
6. Хабибе Кязим Расим
7. Ариф Васви Ахмед
8. Севгин Назъм Шукри

10.Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ“
1. Денчо Стоянов Бояджиев
2. Мартин Стефанов Обрешков
3. Добрин Младенов Добрев
4. Румяна Антонова Балтова
5. Таня Петрова Тодорова
6. Симона Дечкова Пиронкова
7. Димитър Павлов Ганчев
8. Харизан Асенов Фурнаджиев

11.ПП „ГЕРБ“
1. Десислава Вълчева Атанасова
2. Гюнай Хюсмен Хюсмен
3. Радиана Ангелова Димитрова
4. Михаил  Парашкевов Тодоров
5. Валентина Маркова Френкева-Белчева
6. Николай Пенев Атанасов
7. Младен Дянков Чакъров
8. Недим Ибрямов Мустафов

12.ПП „Партия на Зелените“
1. Стела Йосифова Тодорова
2. Марио Огнянов Стоянов

13. Коалиция „Обединение ДОСТ“
1. Рейхан Ридван Вели
2. Хюсние Фикрет Расимова
3. Салим Сюлейман Мустафа
4. Фатме Селим Али
5. Танер Зекимюрен Шакир
6. Ахмед Гюрселов Еминов
7. Асан Асанов Хойров
8. Исуф Илми Хатиб

14.ПП „Възраждане“
1. Ивайло Иванов Хъневски  
2. Николай Руменов Гочев  
3. Галя Атанасова Петрова

16.Kоалиция „ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ“
1. Надежда Георгиева Йорданова
2. Мариян Руменов Христов
3. Пламен Богомилов Ангелов
4. Надежда  Друмева Бобчева
5. Георги Мирославов Момчев

17.Коалиция „Обединени патриоти – НФСБ, Атака и ВМРО“
1. Димитър Николов Димитров
2. Георги Димитров Георгиев
3. Евгени Гутев Драганов
4. Стефан Савов Хаджистанчев

18.Коалиция „КОЙ - Българската левица и Зелена партия“
1. Снежана Иванова Желязкова
2. Галина Савчева Димитрова
3. Хортензия Валентинова Кънчева
4. Вергиния Василева Костадинова
5. Тодор Николаев Цонев

19.ПП „НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ“
1. Андрей Томанов Рафаилов
2. Валентина Живкова Пенева

20.ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“
1. Пламен Любомиров Вукадинов  
2. Лазаринка Карамфилова Николова

21. Коалиция РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – ГЛАС НАРОДЕН
1. Теодор Борисов Ролев
2. Людмил Савов Тихчев
3. Евгения Андреева Керчева
4. Атанас Павлов Зарков
5. Ивелина Антонова Христова
6. Димо Борисов Димитров
7. Симеон Станчев Тодоров
8. Светломир Тодоров Матев