Всички листи в 31 МИР - Ямбол за парламентарните избори на 14 ноември

OFFNews Последна промяна на 13 октомври 2021 в 21:14 1784 0

Публикуваме всички листи за 31 МИР - Ямбол на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 14 ноември по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК. Номерата не са последователните, тъй като партиите, които имат собствени кандидат-президетстки двойки получават еднакви, по-предни номера, а тези, които не са издигнали кандидати а държавен глава са регистрирани след 23 номер.

2. "Русофили за възраждане на отечеството"

1 Женя Димитрова Илиева

2 Мариян Димитров Манолов

3 Красимир Иванов Цветков

4 Димитър Стефанов Бояджиев

5 Пламен Иванов Петков

6 Желязко Иванов Желязков

7 Румен Димов Проданов

4. Патриотичен фронт

1 Вълкан Михайлов Вълканов

2 Мариян Василев Дучев

3 Тодорка Атанасова Георгиева

4 Михаела Иванова Михайлова

5 Димитър Цонков Димитров

6 Стефан Димов Хубенов

7 Недка Христова Карска

5. ПП "Възраждане"

1 Никола Ангелов Димитров

2 Георги Стоянов Дичев

3 Иван Димитров Арнаудов

4 Данаил Андреев Йорданов

5 Яна Мартинова Динева

7. Национално обединение на десницата

1 Красимир Енчев Дюлгеров

2 Петко Георгиев Найденов

3 Диана Тонева Георгиева

4 Глориан Динков Георгиев

5 Бойка Добринова Добрева

6 Дилян Евелинов Едрев

8. "Български съюз за директна демокрация"

1 Благой Боянов Петревски

10. ПП "Българска социалдемокрация - Евролевица"

1 Катя Николова Атанасова

2 Тодор Кирилов Андонов

3 Атанас Чанков Минков

4 Мехмед Ахмедов Мехмедов

5 Стоил Славчев Илиев

11. "Атака"

1 Красимира Иванова Колева

2 Гергана Димова Йовчева

3 Ваня Йорданова Дучева

13. Партия "Общество за Нова България"

1 Харутюн Аракел Бохосян

2 Вера Александрова Мирчева

3 Десислав Генов Генчев

14. "Глас народен"

1 Милен Костов Костов

2 Диляна Димчева Димова

17. ДПС

1 Петър Пандушев Чобанов

2 Хатидже Мехмедова Георгиева

3 Георги Петров Георгиев

4 Реджеб Селяхтинов Арифов

5 Юсеин Хасан Ахмед

6 Мартин Петков Петков

7 Стойко Иванов Тодоров

8 Силвия Димитрова Желева

20. ПП "Правото"

1 Ваня Савова Георгиева

2 Пеньо Стефанов Минчев

21. ВМРО

1 Мария Йорданова Цветкова

2 Доника Панайотова Панайотова-Цонева

3 Михаил Иванов Петров

4 Калина Михова Манева

5 Георги Иванов Янузов

22. ПП "Българско национално обединение"

1 Стоян Иванов Тодоров

2 Кирил Павлинов Пежгорски

23. ПП "Воля"

1 Каприел Харутюнов Папазян

2 Даниела Колева Овчарова

3 Огнян Иванов Цонев

4 Анжелина Тенчева Димитрова

24. „Има такъв народ“

1 Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова

2 Александър Стайков Марков

3 Милен Митков Петров

4 Михаел Чавдаров Рогачев

5 Владимир Красимиров Тимев

продължава на стр. 2

Страница на статията : 0102
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови