Всички листи в 11 МИР Ловеч

OFFNews Последна промяна на 27 февруари 2017 в 13:01 3098 0

Район Ловеч

1.ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА РАВНОПРАВЕН ОБЩЕСТВЕН МОДЕЛ“
1 Ивайло Трифонов Минов
2 Наргис Алекова Михайлова
3 Мухарем Сашев Маринов
4 Аксел Сидеров Ицков

2.ПП „Движение за радикална промяна Българската пролет“ 
1 Емил Михайлов Еврев
2 Правда Баева Баева

3.ПП„ДВИЖЕНИЕ НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
1 Димитър Стилиянов Ставрев

4.Коалиция „НОВА РЕПУБЛИКА“

1 Методи Борисов Андреев
2 Надежда Милчева Николова
3 Димитър Петков Динков
4 Боян Пенчев Митев
5 Марио Илианов Петков

5.Коалиция “КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ (БСД – Евролевица, Българска Социалдемократическа партия, Християн - Социален Съюз)“
1 Венелин Никифоров Йорданов
2 Борислав Панков Панов
3 Марин Нинов Генов
4 Валери Марков Върбанов 
5 Богдан Тонев Кръстев
6 Венелин Христов Димитров 

6.ПП „ВОЛЯ“
1 Пламен Трифонов Христов
2 Невена Сашева Ганчева
3 Калоян Пламенов Петров
4 Ралица Руменова Сергеева
5 Павлин Данков Пенков

7.ПП „БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР“ – БДЦ
1 Ирена Владимирова Георгиева
2 Иванка Донкова Николова
3 Мирослав Ангелов Заимов
4 Георги Ленков Георгиев
5 Вероника Валентинова Симеонова

8.Коалиция „АБВ – Движение 21“
Данаил Валериев Георгиев
Дилян Ангелов Енкин
Тошко Василев Георгиев
Анна Дочева Михайлова
Виктория Тодорова Кръстева 
Цветелина Тошева Цветанова
Милена Василева Генова
Филип Валентинов Данчовски

9.ПП “Движение за права и свободи “
1 Джейхан Хасанов Ибрямов
2 Милен Ганев Милев
3 Ана Юриева Младенова
4 Сурай Мустафа Велиева
5 Любен Илиев Василев
6 Олчай Хюсеинов Дурмушев
7 Александър Фанков Асенов
8 Мустафа Орхан Алибашев
9 Айнур Юкселова Дерманска
10 Стефан Русев Добревски

10.Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ“
Милко Недялков Недялков
Валентина Александрова Найденова
Цецка Димитрова Петкова
Адриан Красимиров Джонев
Бистра Христова Лазарова
Димитър Трифонов Здравков
Васил Тошев Гадевски
Васил Стоянов Василев
Димитър Ангелов Горов

11.ПП „ГЕРБ“
1 Николай Нанков Нанков
2 Иван Николов Миховски
3 Виктор Василев Стойчев
4 Калин Димитров Василев
5 Галя Асенова Щерева
6 Ирина Любенова Митева
7 Илиян Тодоров Тодоров
8 Вергиния Илиева Даскалова
9 Антон Ангелов Долапчиев
10 Цветозар Тихомиров Мичевски

12.ПП „Партия на Зелените“
1 Цветан Стоименов Ночев
2 Иван Велев Иванов

13.Коалиция “Обединение ДОСТ“
1 Захари Хариев Велев
2 Калоян Валентинов Кирилов
3 Илия Миленов Антонов
4 Борислав Ангелов Стефанов
5 Севда Илианова Ангелова
6 Ивайло Каменов Каменов

14.ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“
1. Стефана Илиева Веселинова
2. Мария Иванова Петкова
3. Галина Кирилова Кирилова
4. Мирослав Цветанов Христов
5. Илонка Иванова Пешакова

16.Коалиция „ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ“
1 Мариан Весков Маринов
2 Генади Маринов Дишев
3 Мирослав Василев Йонков
4 Георги Антонов Антонов

17.Коалиция „ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО“
1 Петър Николаев Николов
2 Детелина Димитрова Сотирова
3 Иван Цанов Иванов
4 Янислав Цветанов Цанков
5 Боян Тончев Владовски

18.Коалиция „КОЙ – Българска левица и Зелена партия“
1 Йордан Владов Кръстев
2 Пантeлей Георгиев Кочорапов
3 Татяна Панайотова Ваклинова

20.ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“
1. Васил Николаев Петев
2. Татяна Иванова Попова
3. Силвия Петева Николова
4. Юлиян Петров Петров

21.Коалиция „РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – ГЛАС НАРОДЕН“
1 Георги Николов Митев
2 Росен Маринов Костов
3 Любомир Стефанов Банчев
4 Владимир Лъчезаров Василев
5 Пламен Стефанов Койнов
6 Иван Донев Арабаджиев

Независим кандидат

Златко Спасов Здравков - номер 22 в бюлетината